Enemy One Online Forum Komunitesi
rihanna'nın dünyasına girmek için sadece bir tık yeter Uyeols10

HOŞGELDİN ZİYARETÇİ, SENDE ENEMY*ONE FORUMUN KEYFİNE VARMAK İSTİYORSAN ÜYE OL VE ARAMIZA KATIL
rihanna'nın dünyasına girmek için sadece bir tık yeter Uyeols10

HOŞGELDİN ZİYARETÇİ, SENDE ENEMY*ONE FORUMUN KEYFİNE VARMAK İSTİYORSAN ÜYE OL VE ARAMIZA KATIL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...E*O Forum...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

rihanna'nın dünyasına girmek için sadece bir tık yeter

YazarMesaj
CémRé~
Deneme Koordinatör
Deneme Koordinatör
CémRé~

Uyarıları Uyarıları : UyarıYok
Ruh Halin Ruh Halin : aşık
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 215
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/03/10
Yaş Yaş : 25
Nerden Nerden : izmir /buca
Altın Paketi Altın Paketi : PaketYok
Ödülleri Ödülleri : EnUyumluÜye

rihanna'nın dünyasına girmek için sadece bir tık yeter Empty
MesajKonu: rihanna'nın dünyasına girmek için sadece bir tık yeter   rihanna'nın dünyasına girmek için sadece bir tık yeter Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 6:23 pm

1.RÖPÖRTAJ

m: öncelikle merhaba efendim çok değerli vaktinizi bize ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.

r: önemi yok merhaba.

m: çok sayıda hayranınız var bunu neye bağlıyorsunuz.

r: bunu elbette sesime ve güzelliğ,me bağlıyorum başka neye olabilirki? çalışkan azimli ve seksi birisi olmasam beni kim sevebilir?

m: peki eski sewgiliniz chris brown hakkında neler diyeceksiniz.

muhabirimiz bu soruyu öylesine sormasına rağmen rihannanın tepkisi çok abartılı olmuştu.kızardı ve sesi yükseldi hatta buda yetmeyip bize çantasını fırlatıp eline kaldırdı ve şunları ekledi:

r: benim bu konuda ne kadar hassas olduğumu aklınız almıyor mu? neden üstüne basa basa bana bunları soruyorsunuz ki?

m: ama aa ama ama çok özür dilerim efendim sizi kızdırmak istemedim ben ben sadece..

r: pardon çok abarttım olayı ama artık tahamul edemiyorum CANIN CEHENNEME CHRİS

2. RÖPÖRTAJ

m: merhaba rihanna sana bazı sorular soracağız ama biz .......................... ........ TV programındaki gibi sana geçmişteki şeyler hakkında sorular sormayacağız

r: teşekkür ederim bana dünle ilgili değil bana gelecekle ilgili sorular sorarsanız sevinirim.

m: öncelik ABD gazetelerinin magazin sayfalarında çıkan '' ben başka bir ülkeye gidemem sadece burada kalırım'' sözünüz bazı ülkelerdeki hayranlarınızın onurunu kırmış olmalı.

r: bakın ben bu sözü daha bir başka söylemiştim aslında bu sözün doğrusu '' ziyaret ettiğim ülkeler arasında pek çok güzel ülkeler var ama bazı ülkeler gidince ne yalan söyleyeyim kayboluyor gözümden yaş akıyor.onun için sadece fransada almanyada türkiyede italyada ispanyaya gidebilirisem çok rahat edeceğimi düşünüyorum.

Rihanna Hakkında Bilinmeyenler...

1. Oyuncak köpeği D.J'ye sahip olmasının çocuk sahibi olmak gibi olduğunu ve ayaklarını yere basmasını sağladığını düşünüyor. Hayvanları çok seven ünlü yıldız, şu sıralar Oliver adını verdiği yavru bir köpek besliyor.
2. Çalışmadığı zamanlarda Guitar Hero adlı oyunu oynamayı çok seviyor. Güzel şarkıcı, mutsuzken de film izleyerek moral bulmaya çalışıyor.
3. Kalçasında Hintçe bir dua, ayak bileğinde bir müzik notası ve boynunda Balık burcunun sembolü olmak üzere 5 adet dövme yer alıyor.
4. Ünlü şarkıcı bir adada doğup büyümesine rağmen, okyanustan çok korkuyor. Yüzmeyi de pek fazla sevmiyor.
5. Rihanna, hayaletlerin varlığına inanıyor. Üstelik eğer bir otelde kalacaksa, mekanda hayaletlerin olduğunu da kolayca anlayabiliyor...

Reklam Yaptı!
R&B müziğin genç ve güzel yıldızı Rihanna, Take a Bow klibinde Piaget adlı takı markasının 2 bileziğini ve 1 saatini taktı.18 K değerinde olan saat ve bilezikler klipte bir çok bölümde dikkatimizi çekiyor.

Rihanna
Rihanna,yeni albümünde kadın gücünü bir araya getirmek istiyor. Amy Winehouse ve Hilary Duff'ı sevdiğini belirten şarkıcı, iki sanatçıyla bir araya gelip bir şeyler yapmak istediğini söylüyor.

Rihanna için özel sims oyunu yapıldığını biliyor muydunuz?

Rihanna posterli kıyafetler ve Şarkı çalan diş fırçalarından sonra "Rihanna İçin Özel Oyun Çıktı."

Rihanna Ne Seviyor?
Biz rihanna severler olarak rihanna'nın tarzını kendimize örnek almaya çalıştık ve onun tarzını araştırdık.
İşte Rihanna'nın Tarzı; Rihanna topuklu ayakkabıları çok seviyor ve her giysinin altında mutlaka kullanıyor. Takı tercihini büyük ve gösterişli küpelerden yana kullanıyor. En büyük favorisi ise renkli camlı dev gözlükler!!! Ayrıca da etekleri kabarık olan elbiseleri çok seviyor..

Süt Sever Rihanna

Aynı bizim fındık satmak için yaptığımız reklamların bir benzeri yurtdışında süt için yapılıyor. Bu fotoğraftada görüldüğü gibi Rihanna "süt seven rihanna" sloganıyla küçük çocuklara süt içiriyor.

Jay Z ve Rihanna Kapışmış!
Geçtiğimiz günlerde organize edilen Grammy Töreni ‘ninde Jay Z ile Rihanna içeri girmek üzereyken kapıda ciddi bir şekilde tartışmışlar.

Rihanna NBC için Sahnede!
NBC televizyonu tarafından hazırlanan “Today’s Show” a davet edilen ve New York ‘ta sahne alan Rihanna yine seksi kıyafetleri ve nefis sahne performansı ile izleyenleri büyüledi. Oldukça keyifli programda sürekli dans eden Rihanna gençliğinin tadını çıkarıyor. Biliyorsunuz kendisi henüz sadece 22 yaşında…

Rihanna Partisi
Good Girl Gone Wild gösterimi için dün, TRL’den çıktıktan hemen sonra düzenlenen partide eğlenen Rihanna 20 yaşının tadını bu kez tam çıkardı. Eller havaya modunda çocukça eğlendi.Pastasını yedirirlerken yüzüne pasta bulaştırdı ve cep telefonunu neredeyse hiç bırakmadı.

İşte Rihanna
Yaklaşık 50 milyon dolar kişisel servete sahip olan güzel yıldız, geçen yıl bacaklarını 1 milyon dolara sigortalatmıştı. Sigortadan sonra da ayağı zedelenmişti..

Arapça Dövme
Gün geçmiyor ki Rihanna bir dövme daha yaptırmasın! Son olarak kulağına, ensesine ve eline dövme yaptıran güzel şarkıcının sol omzunun arkasındaki dövmede ise Arapça "Özgürlük Tanrı’dadır" yazıyor..

parası bitmiş.
Dedikodulara göre menajeri tüm birikimini tanıtım çalışmalarına ve konser giderlerine harcayınca Rihanna’nın bankada sadece 20bin doları kalmış!

hayatı..
Tam adı Robyn Rihanna Fenty olan şarkıcı Barbados'lu beyaz bir babanın (Ronald Fenty)ve Guyana'li siyah bir annenin (Monice Fenty)en büyük kızları olarak StMichael'deki küçük bir kasaba olan Barbados'da 20 Subat 1988'de dünyaya gelmiştir. Rorrey ve Rajad adlı iki erkek kardeşi vardır.Ünlü olmadan önce Amerika'daki Teknik Okul benzerindeki Combermere adli okula gitmiştir.Rihanna okulunda düzenlenen bir yetenek şovunda Mariah Carey'in "Hero" isimli parçasını seslendirerek yeteneğini göstermiştir.Ayrıca okulunda düzenlenen bir güzellik yarişmasında birinci seçilmisşir.Nihayet bir arkadaşı onu Bardabos'ta tatilini geçirmek üzere eşiyle birlikte bulunan ünlü New York'lu yapımcı Evan Rodgers ile tanıştırınca Rihanna'nin yeteneği onu okulunda ve çevresinde dinleyenlerle sınırlı kalmamış ,sesini ve yeteneğini tüm dünyaya tanıtma fırsatını yakalamıştır.

Tarkan Rihanna İle Düet Peşinde!!!

Albümünü 2010’a erteleyen Tarkan, dünyaca ünlü melez şarkıcı Rihanna’ya düet teklifinde bulunmuştu ve beklenen cevap geldi:
Rihanna’nın menajeri, Tarkan’ın müzik CD’sini ve konser görüntülerini istedi..
Olumlu yanıt bekleyen Tarkan, gelen telefonla hayal kırıklığı yaşadı. Rihanna’nın menajeri, Tarkan’ın teklifini “Çok isterdik ama programımız uymuyor” diyerek geri çevirdi.

Chris Brown Rihanna'yı Dövdü&Rihanna'nın Yüzü Darmadağan
Müzik ve magazin dünyası birkaç gündür Chris Brown'un Rihanna'ya şiddet uyguladığını konuşuyor.

Geçtiğimiz gün polis merkezini arayarak Chris Brown'un kendisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle şikayette bulunan Rihanna'nın vücudunda oluşan yaralar yüzünden estetik ameliyat olacağı söyleniyor.

Yüzünde ve kolunda ciddi morluklar bulunan Rihanna'nın dudağının da patladığı söylentiler arasında...

Rihanna, bu hafta sonu gerçekleşmesi planlanan 21. yaş günü partisini de iptal etti.

Rihanna'nın Yeni Albümü
Rihanna'nın yeni albümünün adının ''Dark Angels'' olacağı kesinleşti. Albümde bulunan bazı şarkıların da isimleri açıklandı. Sexuality,Dark Angels, Dominate(feat. Chris Brown), It's Over, Raise The Bar, Roll Out bunlardan bazıları. Sexuality ve It's over şarkılarından bir bölüm yayınlandı.Rihanna yeni albümünü shut up and drive,brakin' dishes , disturbia gibi daha fazla rock ve tekno olarak tanımlıyor.Ayrıca 20 Ocak'ta Rihanna'nın Kanye West ile Kanye West'in deluxe albümü için yaptığı düet 'Paranoid' yayınlanacak.

Rihanna Hamile mi???
Sydney’de verdiği konser sırasında, baş dönmesi yaşayan ve birkaç kere sahnede dengesini kaybeden Rihanna’nın hamile olduğuna dair dedikodular var. Uzun süredir birlikte olduğu Chris Brown’dan büyük olasılıkla. Üstelik aldırmayı düşünmüyormuş. Bu hafta sonu Rihanna’nın ailesini ziyaret edebilirler.

Rihanna'nın Güzellik Günlüğü
Rihanna saçının uzunluğu, cinsi ve rengiyle oynamayı çok seviyormuş. Tüm bu değişikliklerde saçının sağlıklı ve nemli kalabilmesi için Pantene Breakeage Defense saç kremini ve BioSilk Shine sprey ürünlerini kullanıyormuş.

"Burgonya rengi ruju ilk kez geçen yıl, bir konser sırasında sürdüm ve tam anlamıyla aşık oldum- artık performanslarım sırasında hep bu rengi kullanıyorum."

"Dudak parlatıcım olmadan yaşayamam. taze meyveler gibi kokuyor ve bana Barbados'u hatırlatıyor. Çok parlak ve dudaklarımı gerçekten nemlemdiriyor."

"Makyaj konusunda bildiğim her şeyi Mylah Morales'ten öğrendim. İlk moda çekimimde tanıştık ve o günden beri de birlikte çalışıyoruz. Albüm kapağım için kedi gözü görünümümü o yarattı. O olmasaydı şu an nasıl olurdum hiç bilmiyorum."

-MYLAH MORALES
RIHANNA'NIN MAKYÖZÜ

"Rihanna günde iki kez yüzünü Korres white tea jell ile temizliyor. Nazik bir jel olduğundan teninin doğal nemini korumasına yardımcı oluyor. Arkasından ise Korres şeker kremini kullanıyor; çok besleyici olan bu krem kuru iklimler için çok uygun."

KARA KEDİ RİHANNA!
Evlenecekleri Konuşulan Justin Timberlake ve Jessica Biel'in Arasına Kıskançlık Girdi....

Sevgili listesi bir hayli kabarık olan Justin Timberlake, Cameron Diaz'dan ayrıldıktan sonra Jessica Biel ile büyük bir aşk yaşamaya başlamıştı. Birbirlerinden bir an olsun ayrılmadıkları için adları 'Siyam ikizleri'ne çıkan ünlü çiftin yakında evlenmesi bekleniyordu. Ancak ünlü ikilinin arasına kıskançlık girdi. Son zamanlarda Justin Timberlake ile Rihanna'nın müzik çalışmaları ve klip çekimleri yüzünden sık sık bir araya gelmesi Biel'i rahatsız etti. Timberlake'in duygularından emin olmayan Biel, evliliği ileri bir tarihe ertelemeye karar verdi.

En son CémRé~ tarafından Paz Mayıs 23, 2010 5:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
CémRé~
Deneme Koordinatör
Deneme Koordinatör
CémRé~

MesajKonu: Geri: rihanna'nın dünyasına girmek için sadece bir tık yeter   rihanna'nın dünyasına girmek için sadece bir tık yeter Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 6:32 pm

Rihanna’dan ilginç istekler

3 Haziran’da Bonus Card’ın 10. yıl kutlamaları için Turkcell Kuruçeşme Arena’da bir konser verecek olan dünyaca ünlü R&B ve pop yıldızı Rihanna’nın kulis istekleri herkesi şaşırttı.

Menajeri aracılığıyla şartlarını sıralayan güzel yıldız kulisinde mutlaka ’sakız’ bulundurulmasını talep etti.

Mütevazi istekleriyle şaşırtan Rihanna’nın kuliste olmasını istediği diğer şeyler ise şöyle: Bal, nane çayı, ıhlamur, patates cipsi, patlamış mısır ve bir şişe kırmızı şarap.

3 Haziran’daki konserin bilet fiyatları 360 ve 135 TL. Garanti Bankası’nın herhangi bir kredi kartına sahip olanlar ise %20 indirimden yararlanabilecek.

03.06.2010 : istanbul kuruçeşme arenadaki konser tarihi.
CémRé~
Deneme Koordinatör
Deneme Koordinatör
CémRé~

MesajKonu: Geri: rihanna'nın dünyasına girmek için sadece bir tık yeter   rihanna'nın dünyasına girmek için sadece bir tık yeter Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 3:51 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Uploaded with [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

rihanna'nın dünyasına girmek için sadece bir tık yeter
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sadece Dinle
» LYS için stratejiler
» Avcı'lar için Pet yakalamak