Enemy One Online Forum Komunitesi

HOŞGELDİN ZİYARETÇİ, SENDE ENEMY*ONE FORUMUN KEYFİNE VARMAK İSTİYORSAN ÜYE OL VE ARAMIZA KATIL

...E*O Forum...

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

İsrail'in Türk Gemisine Saldırısı

YazarMesaj
Admin™
Yöneticiler
Yöneticiler

Uyarıları Uyarıları : UyarıYok
Ruh Halin Ruh Halin : sinirli
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3479
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/03/10
Yaş Yaş : 22
Nerden Nerden : Dünyadan
Altın Paketi Altın Paketi : GoldBarPaketi
Ödülleri Ödülleri : ForumKupası

MesajKonu: İsrail'in Türk Gemisine Saldırısı   Ptsi Mayıs 31, 2010 6:04 pm

Önce yardım gemisine yaptığı anonslu uyarının görüntülerini medyaya dağıtan İsrail ordusu, şimdi de İsrail askerlerinin gemiye giriş anına dair havadan çekilmiş görüntüleri yayınladı.

İsrail ordusunun dağıttığı görüntülerde, gemideki yardım gönüllülerin metal çubuğa benzeyen bir nesne ile İsrail askerlerine saldırdığı görülüyor.

İsrail askerlerinin gemilere saldırmadan önce yaptıkları son anonsun görüntülerinde ise İsrail askerleri yardım gemisine şöyle sesleniyor:

"Donanmanın kuşatması altında olan düşman bir bölgeye girmek üzeresiniz. Gazze kıyı bölgesi ve Gazze limanı tüm deniz trafiğine kapalıdır.

İsrail hükümeti Gazze şeridindeki sivil nüfusa insani malzemelerin ulaştırılmasını desteklemektedir ve sizleri Aşdot limanına davet etmektedir.

Malzemelerin teslimatı yetkililerin düzenlemeleri uyarınca yapılması ve resmi sınır geçişlerinden ve sizin gözleminizden sonra yapılacaktır. Bu sürecin ardından sizlerde geldiğiniz gemilerle kendi ülke limanlarınıza dönebilirsiniz."

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]---[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kullanıcı profilini gör http://enemy-one.yetkinforum.com

İsrail'in Türk Gemisine Saldırısı
1 sayfadaki 1 sayfası