Enemy One Online Forum Komunitesi
siz ne kadar kendinizi belli ettrmek istesenizde o size ilgi duymuyor başka birine tutuklu kalmış Uyeols10

HOŞGELDİN ZİYARETÇİ, SENDE ENEMY*ONE FORUMUN KEYFİNE VARMAK İSTİYORSAN ÜYE OL VE ARAMIZA KATIL
siz ne kadar kendinizi belli ettrmek istesenizde o size ilgi duymuyor başka birine tutuklu kalmış Uyeols10

HOŞGELDİN ZİYARETÇİ, SENDE ENEMY*ONE FORUMUN KEYFİNE VARMAK İSTİYORSAN ÜYE OL VE ARAMIZA KATIL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...E*O Forum...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

siz ne kadar kendinizi belli ettrmek istesenizde o size ilgi duymuyor başka birine tutuklu kalmış

3 posters

??
umudu keserdim
siz ne kadar kendinizi belli ettrmek istesenizde o size ilgi duymuyor başka birine tutuklu kalmış I_vote_lcap50%siz ne kadar kendinizi belli ettrmek istesenizde o size ilgi duymuyor başka birine tutuklu kalmış I_vote_rcap
 50% [ 2 ]
yalvarırdım ona
siz ne kadar kendinizi belli ettrmek istesenizde o size ilgi duymuyor başka birine tutuklu kalmış I_vote_lcap0%siz ne kadar kendinizi belli ettrmek istesenizde o size ilgi duymuyor başka birine tutuklu kalmış I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
başka kişinin kim olduğunu öğrenir, ona dalardım :D
siz ne kadar kendinizi belli ettrmek istesenizde o size ilgi duymuyor başka birine tutuklu kalmış I_vote_lcap25%siz ne kadar kendinizi belli ettrmek istesenizde o size ilgi duymuyor başka birine tutuklu kalmış I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
ne olursa olsun sevmeye devam ederdim, içtenlikle
siz ne kadar kendinizi belli ettrmek istesenizde o size ilgi duymuyor başka birine tutuklu kalmış I_vote_lcap25%siz ne kadar kendinizi belli ettrmek istesenizde o size ilgi duymuyor başka birine tutuklu kalmış I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
ikisini de boğardım :D
siz ne kadar kendinizi belli ettrmek istesenizde o size ilgi duymuyor başka birine tutuklu kalmış I_vote_lcap0%siz ne kadar kendinizi belli ettrmek istesenizde o size ilgi duymuyor başka birine tutuklu kalmış I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 4

YazarMesaj
๑ρrèŧŧγ Ðέώϊ|๑
Süper Moderatör
Süper Moderatör
๑ρrèŧŧγ Ðέώϊ|๑

Uyarıları Uyarıları : UyarıYok
Ruh Halin Ruh Halin : aşık
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2656
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 05/03/10
Yaş Yaş : 28
Nerden Nerden : Cadılar Bayramından
Altın Paketi Altın Paketi : PaketYok
Ödülleri Ödülleri : EnÇokKonusuOlanÜye

siz ne kadar kendinizi belli ettrmek istesenizde o size ilgi duymuyor başka birine tutuklu kalmış Empty
MesajKonu: siz ne kadar kendinizi belli ettrmek istesenizde o size ilgi duymuyor başka birine tutuklu kalmış   siz ne kadar kendinizi belli ettrmek istesenizde o size ilgi duymuyor başka birine tutuklu kalmış Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 9:17 pm

ne yapardınız??
http://selenagomezfan.hareketforum.org/
Admin™
Yöneticiler
Yöneticiler
Admin™

Ruh Halin Ruh Halin : sinirli
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3479
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/03/10
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : Dünyadan
Altın Paketi Altın Paketi : GoldBarPaketi
Ödülleri Ödülleri : ForumKupası

siz ne kadar kendinizi belli ettrmek istesenizde o size ilgi duymuyor başka birine tutuklu kalmış Empty
MesajKonu: Geri: siz ne kadar kendinizi belli ettrmek istesenizde o size ilgi duymuyor başka birine tutuklu kalmış   siz ne kadar kendinizi belli ettrmek istesenizde o size ilgi duymuyor başka birine tutuklu kalmış Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 9:19 pm

unuturdum ya hiç bi kızın peşinde koşamam
http://enemy-one.yetkinforum.com
๑ρrèŧŧγ Ðέώϊ|๑
Süper Moderatör
Süper Moderatör
๑ρrèŧŧγ Ðέώϊ|๑

Ruh Halin Ruh Halin : aşık
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2656
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 05/03/10
Nerden Nerden : Cadılar Bayramından
Ödülleri Ödülleri : EnÇokKonusuOlanÜye

MesajKonu: Geri: siz ne kadar kendinizi belli ettrmek istesenizde o size ilgi duymuyor başka birine tutuklu kalmış   siz ne kadar kendinizi belli ettrmek istesenizde o size ilgi duymuyor başka birine tutuklu kalmış Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 9:21 pm

aslında burda bana uygun bir şık yok... ama en yakın şık olarak umudu keserdim dedim

bence umudu kessen de içinde hala bir şeyler duyarsın... ama ben umudu tam anlamıyla keserimm... başka adam mı kalmamış?? Very Happy
http://selenagomezfan.hareketforum.org/
FerManga*
Üye
Üye
FerManga*

Ruh Halin Ruh Halin : sakin
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 42
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/04/10
Nerden Nerden : salondan
Ödülleri Ödülleri : NormalÜye

MesajKonu: Geri: siz ne kadar kendinizi belli ettrmek istesenizde o size ilgi duymuyor başka birine tutuklu kalmış   siz ne kadar kendinizi belli ettrmek istesenizde o size ilgi duymuyor başka birine tutuklu kalmış Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 9:25 pm

başka kişinin kim olduğunu öğrenir, ona dalardım Very Happy
amöa ikisinide sallardım

siz ne kadar kendinizi belli ettrmek istesenizde o size ilgi duymuyor başka birine tutuklu kalmış
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» wrmı başka mslümn
» ya aklın başka yerdeydi, ya yüreğin
» 69 Level'a kadar Tüm Görevler
» İstedeiğin kadar mavi
» Hangi hava şartı size göre daha güzel?