Enemy One Online Forum Komunitesi
Haldun üstünel istifa etti! Uyeols10

HOŞGELDİN ZİYARETÇİ, SENDE ENEMY*ONE FORUMUN KEYFİNE VARMAK İSTİYORSAN ÜYE OL VE ARAMIZA KATIL
Haldun üstünel istifa etti! Uyeols10

HOŞGELDİN ZİYARETÇİ, SENDE ENEMY*ONE FORUMUN KEYFİNE VARMAK İSTİYORSAN ÜYE OL VE ARAMIZA KATIL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...E*O Forum...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Haldun üstünel istifa etti!

YazarMesaj
AyumiyO
Yöneticiler
Yöneticiler
AyumiyO

Uyarıları Uyarıları : UyarıYok
Ruh Halin Ruh Halin : agresif
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 997
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 05/03/10
Yaş Yaş : 28
Nerden Nerden : evden
Altın Paketi Altın Paketi : GoldBarPaketi
Ödülleri Ödülleri : ForumKupası

Haldun üstünel istifa etti! Empty
MesajKonu: Haldun üstünel istifa etti!   Haldun üstünel istifa etti! Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 7:15 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Uploaded with [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Başarılı yöneticimiz Haldun Üstünel Futbol Şubesi ve Futbol A.Ş yönetim kuruluğu üyeliğinden istifa etti.
Galatasaray'da büyük deprem. Sarı-kırmızılı kulübün Başkan Yardımcısı Haldun Üstünel, Futbol A.Ş.'deki görevinden istifa etti. Üstünel'in yönetim kurulundaki görevi ise şu an için devam ediyor. Galatasaray'ın geçtiğimiz sezon yaptığı flaş transferlerde büyük emeği bulunan Üstünel'in istifa dilekçesini Başkan Adnan Polat'a sunduğu öğrenildi.

İLK SÖZLERİ

Galatasaray Kulübünde şube yapılanması sisteminin kaldırılmasıyla birlikte pasifize edildiği yorumları yapılan başkan yardımcısı Haldun Üstünel, Futbol A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği görevinden istifa ederken, konuyla ilgili yorum yapmaktan kaçındı.

Geride kalan sezonda önemli isimlerin transferine imza atan ve ''Transfer Sihirbazı'' lakabıyla anılan Haldun Üstünel, son dönemdeki gelişmelerin ardından Futbol A.Ş. Yönetim Kurulundaki görevini bırakırken, AA muhabirine, ''Konuyla ilgili şu an bir değerlendirme yapmak istemiyorum. Daha sonra olabilir'' dedi.

Üstünel, Futbol A.Ş'den istifasına karşın, Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulundaki görevini sürdüreceğini sözlerine ekledi.

Haldun üstünel istifa etti!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Flaş! üstünel'den şok karar!