Enemy One Online Forum Komunitesi
Şeytan / Bölüm 4 Uyeols10

HOŞGELDİN ZİYARETÇİ, SENDE ENEMY*ONE FORUMUN KEYFİNE VARMAK İSTİYORSAN ÜYE OL VE ARAMIZA KATIL
Şeytan / Bölüm 4 Uyeols10

HOŞGELDİN ZİYARETÇİ, SENDE ENEMY*ONE FORUMUN KEYFİNE VARMAK İSTİYORSAN ÜYE OL VE ARAMIZA KATIL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...E*O Forum...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şeytan / Bölüm 4

2 posters
YazarMesaj
๑ρrèŧŧγ Ðέώϊ|๑
Süper Moderatör
Süper Moderatör
๑ρrèŧŧγ Ðέώϊ|๑

Uyarıları Uyarıları : UyarıYok
Ruh Halin Ruh Halin : aşık
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2656
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 05/03/10
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : Cadılar Bayramından
Altın Paketi Altın Paketi : PaketYok
Ödülleri Ödülleri : EnÇokKonusuOlanÜye

Şeytan / Bölüm 4 Empty
MesajKonu: Şeytan / Bölüm 4   Şeytan / Bölüm 4 Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 11:32 pm

4. Bölüm

İnce beliyle kırıta kırıta yürüyen öğretmeni görünce,kaşlarını çatarak kafasını başka bir yere çevirdi Tuna.Kaan'ın şaşkınca kendisine baktığını görünce “Ne!?” diye tısladı sessizce.

Kaan gözlerini kocaman açarak Tunayı süzdü. “Hadi dostum.

Tuna dişlerini sıktı.Sonra sıranın altından Kaan'a bir tekme geçirince,Kaan'ın komik ve tuhaf inlemesi sınıfta yayıldı.Kısa bir an herkez dönüp baksada,Kaan elini havaya kaldırarak gülümsedi ve olayı geçiştirdi. “Sağolun dostlarım,ben iyiyim” dedi sırıtarak. Sonra Tuna'ya baktı “Seni maganda,becerdin değil mi kadını? Niye üzerine çamur atılmış pişmiş bir hindi gibi bakıyorsun ona?”

Tuna önce ofladı,kafasını arkaya atarak gözlerini yumdu.Sonra doğrularak “Oradan bakışta artıkçı gibimi gözüküyorum? Saçmalama!” dedi.

Kaan sırıttı Tunaya “Bu kadını yatağa atmak istedikten sonra artıkçı olup olmayacağını umursadığını zannetmiyorum.”

“Off” diye inledi Tuna. “Kaan,kes sesini ve git Büşrayla uğraş.Az önce bana onu anlatırken daha huzurluyduk.Her ne kadar kuş beyinli kızlar gibi sevgilini bana anlatmana sinir olup,seninde onlardan biri olduğunu düşünsemde,öğretmenimle benim aramda kurduğun fantezilerden daha iyi olduğunu düşünüyorum”

Kaan önce gözlerini kısarak ona baktı. “Seni görende çok akıllı bir şeysin zanneder şekerim bu Uğur Dündar konuşmalarınla.Büşradan konuşmak istemiyorum,moralim bozuluyor”

Tuna tiksinircesine suratını buruşturarak Kaan'a baktı. “Şekerim mi? Büşranın seni terk etmesine şaşmamak lazım.Kız hemcinsleriyle benzeşen bir erkekle çıkmayı niye istesinki? Tanrım,Kaan! Ne oluyor dostum sana?” diyerek elini onun göğsüne,oradanda kalbine doğru kaydırdı “Bana şekerim dedin,inanamıyorum! 18 yıllık erkek hayatından sonra,böyle dönüşmen acı verici” Suratını buruşturmuş,sahte br acı ifadesiyle bakarak dalga geçiyordu.

Kaan Tuna'ya doğru eğilerek onun gözlerinin içine baktı. Sonra bakışlarını dudaklarına kaydırdı. “Aslında g*y olduğumu saklıyorum,her an seni yatağa atabilirim Tuna.Bunca yıl zor dayandım,yeter artık! İstiyorum seni bebeğim”

Tuna bu sefer gerçekten suratını buruşturdu. “Aptal aptal konuşma,nasıl bir espri anlayışın var g*rizekalı? Iyy...midemi kaldırdın şu an erzuruma yolluyorum yani.”

Kaan doğruldu ve sıranın üzerindeki kalemi eline alarak çevirmeye başladı. “Dünya dili olan ingilizcemizde,'f*ck you' diye bir laf var Tuna,bilir misin?” Tunanın boş boş kendisine baktığını görünce yine suratına sahte bir şaşkınlık ifadesi taktı. “İnanamıyorum,bu kadarda kalas olabileceğini hiç düşünmemiştim.Gel öğretmeninle fantezilerine geri dönelim.Onlar daha çok eğlendiriyor”

Tuna sırasına oturarak,öfkeyle kıstığı gözlerini Kaan'a dikti. “Kaan” diye fısıldadı. Kaan kendisine bakınca,tekrar konuşmaya başladı “Seni şimdi öyle bir faklayacağımki,bir daha hayatın boyunca faklanmak istemeyeceksin.Çeneni kapa ve otur.Sınıf bizi dinliyor”

Kaan bakışlarını sınıfa çevirince,öğretmen dahil herkezin kendilerine baktığını gördü.Suratına hemen bir sırıtma takarak,öğretmenine döndü “Tuna'yı görüyor musunuz hocam? Görmemeniz mümkün değil gerçi bu deveyi” sırıtarak Tuna'ya bakınca,sınıfta kıkırdaşmalar duyuldu.Tuna öfkeyle kıstığı gözlerini Kaandan çekerek derin bir nefes aldı. “Tuna ingilizceyi katlediyor hocam” dedi Kaan sahteden üzülmüş gibi yaparak. “Bu durum beni öylesine etkiliyorki,uyuyamıyorum bile geceleri.Bence bu hüznümün sözlü notuma yansıması gerek”

Sınıftakiler tekrar kıkırdaşırken,öğretmen öfkeyle Kaan'a baktı. “Zırvalamayı kes artık ve otur oraya,yoksa yanına geleceğim Kaan”

“Acaba yanıma gelse ne olur?” diye tısladı Kaan yerine otururken sessizce.

Tuna gülümsedi sinsice “Muhtemelen benimle kurduğun fantezilerin kurbanı olur”

“ya bir kes” diye çıkıştı Kaan. “Bakıyorum hemen ciddiye aldın fantezilerimi,bana aşık mısın yoksa? Biliyordum zaten böyle olduğunu 18 yıldır peşimi bırakmıyorsun”

“Sen ne zevzek bir herifsin” diye çıkıştı Tuna.

Aynı anda öğretmenin sorusu sınıfta yankılandı. “Yeni arkadaşımızla tanıştınız sanıyorum.İsmin Melisa mı? Yoksa Melissa mı canım?” Kadın gülümseyerek Melissa'ya bakıyordu.

Melissa oturduğu yerden ayağa bile kalkmadan,duygusuz ve ifadesiz yüzüyle öğretmene bakıyordu.Kadın şaşırsada,bu yaşlardaki öğrencilerin saygısızlıklarına alışmıştı.

Kaan ve Tuna,dikkatle Melissa'ya bakıyordu.Adının gerçekten ne olduğu çok önemli bir yanıttı.

“Ha Melisa,ha Melissa.Bir şey fark eder mi ki?” diye sordu Melissa oturduğu yerden öğretmene arsızca bakarak.

“Tabiki fark eder çocuğum” diye çıkıştı kadın dişlerini sıkarak.Saygısızlıklara tahammül edemiyordu ama katlanmak zorundaydı.Melissanın yüzündeki ifade adeta kadının sinirlerini hoplatıyordu.

“Ne gibi?” diye sordu Melissa alayla.

Tuna kıstığı gözlerini Kaan'a çevirdi “Adı Melissa bile olsa,bu kızın bizim Melissamız olması imkansız.Şuna baksana,dünyayı ben yarattım havalarında.Cahil ergen.Tamda onun gibilerden beklenilecek gibi davranıyor” dedi tiksinircesine Melissaya bakarak.

“Banane ya ergenliğinden falan” dedi Kaan “Susta ismi neymiş duyalım”

“S*lak s*lak kendini kanıtlama çabasını bırakırsa,ismini söyleyecek kız tabii”

Kaan Tunaya keskin bir bakış attı.Tunada iç çekerek tekrar sınıfın ortasındaki öğretmene dikti gözlerini.

“Saygısızlık etme Melissacım daha ilk günden” diye çıkıştı kadın.

Melissa bir parmağını saçına doladı. “İstediğiniz gibi olsun hocam”

Kadın gülümsedi zoraki. “Adın neydi söyle şimdi?”

“Melisa” diye tısladı Melissa. “Türk ismi,tek 's' harfi var” Sonra öfkeyle Büşraya döndü “Kadında yemin ederim hastalık falan var.Bir isme bu kadar takılmaz yani.G*rizekalı!”

“şşştt” diyerek susturdu Büşra onu “Merak etmiş ne olur yani?”

“Etmesin!”

Tuna Melissanın cevabını durunca rahatladığını hissetti.Kendi Melissasının bu kız gibi olması fikri kanını donduruyordu.Ayrıca Melissa kesinlikle böyle olamazdı.Melissa küçüklüğünden beri özgüveni eksik biriydi.Dalgın bakışlarını öğretmenin üzerinden çekince,yine Kaanın kendisine baktığını gördü.

“Kadını gözlerinle soydun,öyle değil mi? İtiraf et bana bunu” dedi sessizce Kaan muzip bir şekilde Tunaya.

“Yine aynı terane” diyerek sıkıldığını belli etti Tuna. “O kadın 30'un üzerinde ve bekar.Yani kız kurusu” Gözlerini kısarak Kaana baktı. “Evde kalmış kız kurularıyla ilgilenmediğimi biliyorsun”

“Senin bu sert ve ilgisiz,kızları deli eden tavırlarının altında yatan azgın Tunayı biliyorum ben dostum.Bu kadınla senin arandaki fantezilerim gittikçe genişliyor” diye cevap verdi Kaan ona alayla.

“Benimde boksa olan merakım gittikçe artıyor ve seni kum torbası yapabilirim beyinsiz.Nasıl olsa ikinizin pek bir farkı yok”

Kaan sahte bir şekilde iç çekti üzgün gibi “Bu canımı yaktı ama.Lütfen Nejat,kalbimi kırıyorsun” dedi eski türk filmlerini canlandırarak.

“Ya Kaan bırak cıvıklığı” derken kafasını sırasına koyuyordu Tuna.

Kaan o sırada,Büşraya bakıyor,onun yanındaki kıza hararetle birşeyler anlatmasını gülümseyerek izliyordu.

“Transa geçti” dedi Tuna Kaan'a bakarak.

Büşra gülümseyince,Kaanında sırıtması biraz daha yayıldı suratına.Sonra konuştuğu kişiye baktı.Suratındaki ifade anında silindi.Gözlerini kısarak Tuna'ya döndü. “Kız kurusu öğretmenden kurtuluyorsun” dedi ona heycanla. “Yeni fantezilerimi,şu Melisa mıdır elisa mıdır nedir,onunla senin aranda kurmaya başlıyorum”

Tuna ağır ağır sırasında doğruldu öfkeyle. “O fantezilerin tek bir tanesini bile duymak istemiyorum” diye çıkıştı. “Çünkü Melisa gibi kızlardan nefret ediyorum ve onların sadece s*ks için yaratıldıkları aşikar” diyerek hafifçe eğildi ve sıranın altından Melissanın bacaklarını işaret etti.

“Bende size mutlu aile tablosu kurup,çocuklarınızla oynadığınız bir fantezi hayal etmeyecektim zaten.Bu kızı senin altında düşünüyorumda dostum...” birden lafını keserek dehşetle Tunaya döndü Kaan “Of,Tuna.Biz çok mu sapığız yoksa ben gerçekten abazalar gibi s*ks fantezisi mi kuruyorum?”

Tuna sırıttı. “Sapık olanda,abaza olanda sensin.Ben burada Melisa gibi kızlardan iğrendiğimi ve onunla asla yatmayacağımı söylüyorum,sense fantezi türetiyorsun”

“Haklısın kardeşim” dedi Kaan surat ifadesini bozarak.Sonra gözlerini kısarak Tunaya döndü “Sen bu kızı sevmedin hiç”

“Evet kardeşim” diyerek yapmacık bir şekilde sırıttı Tuna.

“Neden? Tanımıyorsunki”

“Tanımıyor olmam bile sevmemem için bir neden.Ama sen benim yerimede sevdin sanki Kaan” dedi Tuna alayla. Sonra ciddi bir ifadeyle devam etti “Kız uyuşturucu bağımlısı,ayrıca davranışları ve tipi çok itici.Isınamadım,ondan bana gelen kötü bir elektrik var”

“Uyuşturucu bağımlısı mı?” dedi Kaan dehşetle “Nereden biliyorsun?”

“Yaptığı makyaj göz altlarını yeterince kapatamamış.Morluklar dikkatli bakınca anlaşılıyor”

“Morlukları belki babası yaptı” dedi Kaan tereddütle.

Tuna sırıttı “Uyuşturucunun oluşturduğu morluklarla,dayak morluklarını ayırt edemeyecek birimiyim ben?”

“Bu kızın Büşrayla takılmasını istemiyorum” diye çıkıştı Kaan onu duymamazlıktan gelerek.

“Büşra s*lak değil,seni g*rizekalı” dedi Tuna sıkıntıyla.

“Ama bu kız onu kandırabilir”

“Ama kandırmaz”

“Kandırabilir Tuna”

“Off,Kaan! Hayır!”

Kaan sıkıntıyla Tunaya baktı. “Nereden biliyorsun?”

“Dersin başından beri sanki hiç arkadaşı yokmuş gibi davranıyor Büşraya” dedi Tuna sıranın altından çıkarttığı meyve suyundan çekerek.

Kaan meyve suyunu onun elinden aldı ve kendisi içmeye başladı. “Belkide hiç arkadaşı yoktur...” Sonra meyve suyunu bırakarak Tunaya döndü “Kıza gereğinden fazla dikkat etmişsin.Bütün bunları nasıl anladın? Saadettin Teksoy yolunda emin adımlarla ilerliyorsun gerçekten.Aranızdaki fantezilerimi dahada genişleteceğim”

“Dikkat ettim çünkü onun Melissa olabileceğini aklıma soktun.İçime bir kurt düştü doğal olarak” dedi Tuna meyve suyunu tekrar alarak. “Ama o değil.Melissa kim,uyuşurucu kim”

“Haklısın” dedi Kaan ve tekrar meyve suyunu aldı.

“Pintisin oğlum ya,gidip kendine alsana bir meyve suyu” diye çıkıştı Tuna.

O zaman Kaan sevgiyle gülümsedi “Seninkinden içmek daha zevkli her zaman.Biliyorsun kanka”

Tunada gülümsedi ve meyve suyunu bırakarak ilgisizce önüne döndü.

Zilin çalmasıyla arkadaşlarıyla birlikte kantine doğru yürümeye başladılar.Melissanında arkadaşlarından bazılarıyla samimi olup kendilerinin yanına geldiğini görünce,elinde olmadan kaşları çatıldı Tunanın.
http://selenagomezfan.hareketforum.org/
AyumiyO
Yöneticiler
Yöneticiler
AyumiyO

Ruh Halin Ruh Halin : agresif
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 997
Yaş Yaş : 28
Nerden Nerden : evden
Altın Paketi Altın Paketi : GoldBarPaketi
Ödülleri Ödülleri : ForumKupası

Şeytan / Bölüm 4 Empty
MesajKonu: Geri: Şeytan / Bölüm 4   Şeytan / Bölüm 4 Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 11:48 pm

buu senaryoyuu sevmişşim ama artıkk girmiorumm 20 bölümm olduu halaa melissanın eskii çocukklluk arkadaşıı olduğunu anlayamadılarrr
๑ρrèŧŧγ Ðέώϊ|๑
Süper Moderatör
Süper Moderatör
๑ρrèŧŧγ Ðέώϊ|๑

Ruh Halin Ruh Halin : aşık
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2656
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : Cadılar Bayramından
Altın Paketi Altın Paketi : PaketYok
Ödülleri Ödülleri : EnÇokKonusuOlanÜye

Şeytan / Bölüm 4 Empty
MesajKonu: Geri: Şeytan / Bölüm 4   Şeytan / Bölüm 4 Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 1:20 pm

valla yaa hala anlamadı Very Happy

ben hala okuyorum da bir şey olmuyoo Very Happy
http://selenagomezfan.hareketforum.org/
AyumiyO
Yöneticiler
Yöneticiler
AyumiyO

Ruh Halin Ruh Halin : agresif
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 997
Yaş Yaş : 28
Nerden Nerden : evden
Altın Paketi Altın Paketi : GoldBarPaketi
Ödülleri Ödülleri : ForumKupası

Şeytan / Bölüm 4 Empty
MesajKonu: Geri: Şeytan / Bölüm 4   Şeytan / Bölüm 4 Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 5:46 pm

işte bi sonucaa bağlanmayınca cnm sıkılıoo bnm

Şeytan / Bölüm 4
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şeytan / Bölüm 1
» Şeytan / Bölüm 2
» Şeytan / Bölüm 3
» Şeytan / Tanıtım
» Bölüm Kuralları