Enemy One Online Forum Komunitesi
Ateşi Yakalamak Uyeols10

HOŞGELDİN ZİYARETÇİ, SENDE ENEMY*ONE FORUMUN KEYFİNE VARMAK İSTİYORSAN ÜYE OL VE ARAMIZA KATIL
Ateşi Yakalamak Uyeols10

HOŞGELDİN ZİYARETÇİ, SENDE ENEMY*ONE FORUMUN KEYFİNE VARMAK İSTİYORSAN ÜYE OL VE ARAMIZA KATIL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...E*O Forum...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ateşi Yakalamak

YazarMesaj
FaNtAsTiQuE™
Süper Moderatör
Süper Moderatör
FaNtAsTiQuE™

Uyarıları Uyarıları : UyarıYok
Ruh Halin Ruh Halin : aşık
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 520
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/03/10
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : ZihNim Bile Sıkarken FiKrimi KalBimin Hecelediği Tek İmge Sensin!
Altın Paketi Altın Paketi : PaketYok
Ödülleri Ödülleri : NormalÜye

Ateşi Yakalamak Empty
MesajKonu: Ateşi Yakalamak   Ateşi Yakalamak Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 6:15 pm

Ateşi Yakalamak 59977

CAPITOL MUTSUZ, HUZURSUZLUK ARTIYOR, ATEŞLE DANS EDEN KIZ BİR KIVILCIM YAKTI,
YERİN ALTINDAN YÜKSELEN İSYAN ŞİMDİ PATLAMA NOKTASINDA!

KIVILCIMLAR PARLIYOR, ALEVLER YAYILIYOR VE CAPITOL İNTİKAM İSTİYOR

'Açlık Oyunları Serisi, insanı meraktan çatlatan, gerilim dolu, müthiş akıcı ve inanılmaz sarsıcı… Elimden bir türlü bırakamadım. Bağımlısı oldum!'-
Stephen King

Sabırsızlıkla çıkmasını beklediğim fenomen kitap Açlık Oyunları'nın devamı olan Ateşi Yakalamak kitabını erkenden okuma fırsatı buldum.. Benim yüksek beklentilerimi haklı çıkartmakla kalmamakla birlikte bunun çok üstüne çıktı. Bu kitap Açlık Oyunları kadar heyecanlı fakat daha bir yürek burkucu çünkü zaten karakterleri tanıyorsunuz, zaten onlarla birlikte zorluklara göğüs germiştiniz. Suzanne hikayenin gerçekleştiği yerleri ummadığım yerlere taşımış ve o bu çok zor yerleri seçmekten hiç çekinmemiş. Olağanüstü. Bu kitabı okurken uykunuzu erteleyeceksiniz. Çıktığı andan itibaren listeleri altüst edecek. Tavsiyem o sabah için hazırlanın ve takviminizi ona göre ayarlayın.
-Stephenie Meyer

'Zekice kurgulanmış ve çok akıcı bir kitap… Büyüleyici.'
-John Green

'Bilimkurgu, heyecan, gerilim ve aşkın muhteşem bir karışımı.'
-USA Today
'Nefes Kesiyor'
Publisher Weekly

'Aksiyon, Entrika, Aşk. Kesinlikle mükemmel.'
Kirkus Reviews
http://www.enemy-one.yetkinforum.com

Ateşi Yakalamak
1 sayfadaki 1 sayfası