Enemy One Online Forum Komunitesi
MPX 200 Serisi Menü Kombinasyonları Uyeols10

HOŞGELDİN ZİYARETÇİ, SENDE ENEMY*ONE FORUMUN KEYFİNE VARMAK İSTİYORSAN ÜYE OL VE ARAMIZA KATIL
MPX 200 Serisi Menü Kombinasyonları Uyeols10

HOŞGELDİN ZİYARETÇİ, SENDE ENEMY*ONE FORUMUN KEYFİNE VARMAK İSTİYORSAN ÜYE OL VE ARAMIZA KATIL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...E*O Forum...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

MPX 200 Serisi Menü Kombinasyonları

YazarMesaj
Admin™
Yöneticiler
Yöneticiler
Admin™

Uyarıları Uyarıları : UyarıYok
Ruh Halin Ruh Halin : sinirli
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3479
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/03/10
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : Dünyadan
Altın Paketi Altın Paketi : GoldBarPaketi
Ödülleri Ödülleri : ForumKupası

MPX 200 Serisi Menü Kombinasyonları Empty
MesajKonu: MPX 200 Serisi Menü Kombinasyonları   MPX 200 Serisi Menü Kombinasyonları Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 12:39 pm

* # * * 8 3 7 # Version info
* # * * 3 7 2 # FQC
* # * * 3 6 4 # Engineering menu
* # * * 2 6 6 * 0 # Set as data COM port
* # * * 2 6 6 * 1 # Set as log COM port
* # * * 7 9 7 # Time to failure timer & Power down code
* # * * 2 2 6 3 * 0 # Set to default Band
* # * * 2 2 6 3 * 1 # Disable GSM Band
* # * * 2 2 6 3 * 2 # Disable DCS Band
* # * * 2 2 6 3 * 3 # Disable EGSM and DCS Band
* # * * 2 2 6 3 * 4 # Disable PCS Band

== 2 == Flashlama işlemi (2003 yada 2002 romunu telefona yüklemek)
Dikkat edin bu işlem riskli bir iştir ve makinanıza zarar verebilme ihtimaliniz var.Ben zarar veren duymadım ama bu mümkün üstelik garantisinide kesinlikle herhalikarda bozmuş olacaksınız. Niye canım ben program yüklüyorum, bu yazmıyor kılavuzunda diye kendinizi kandırmayın garantiyi bozar, isteyen açsın sorsun motorola servisine.
Örneğimizde SUPER_MOTO_2_MPX200(2003).rar dosyasını kullanarak 2003 romu yükleyeceğiz...

1-Önce yüklediğiniz SUPER_MOTO_2_MPX200(2003).rar dosyasını bir dizine açıp içinde bulunan Motorola_Mobile_Upgrade_Wizard_V1.2.0_setup.exe programını makinanıza kurun.
2-Flash programını çalıştırmadan önce telefonunuzu kapatın ve SOL YÖN TUŞUNA basılı tutarak usb kablosu ile bilgisayara bağlayın.
3-Cihaz kapalı olmasına rağmen bilgisayarınız yeni bir modem cihazı bulunduğuna dair sizi uyaracak ve sürücüleri isteyecek SUPER_MOTO_2_MPX200(2003).rar dosyasını açtığınız dizini hedef dizin olarak gösterin ve sürücüleri tanıtın.
SAKIN CİHAZI ÇALIŞTIRMAYIN TELEFON KAPALI ŞEKİLDE DEVAM EDİN.
4-Flash programını çalıştırıp SUPER_MOTO_2_MPX200(2003).img dosyasını telefona yükleyin.
5-Mpx200 ü bilgisayardan ayırın (Usb kablosunu çıkarın )
6-Mpx200 ün Yön Tuşlarının ortasında bulunan MAVİ DÜĞMESİNE BASILI TUTUN ve Mavi Tuşu bırakmadan Cihazı açın
7-Makinayı resetliyeyimmi diye bir soru gelecek Yes deyin ve Format daha sonrada işletim sistemi yüklenmesi işlemlerini bekleyip WSP 2003 ün keyfini sürün.
http://enemy-one.yetkinforum.com

MPX 200 Serisi Menü Kombinasyonları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Texture Serisi - 1
» Dedektif Kurukafa Serisi
» Morganville Serisi Çıkacak Kitaplar
» Menü
» Menü