Enemy One Online Forum Komunitesi
komik fıkralar Uyeols10

HOŞGELDİN ZİYARETÇİ, SENDE ENEMY*ONE FORUMUN KEYFİNE VARMAK İSTİYORSAN ÜYE OL VE ARAMIZA KATIL
komik fıkralar Uyeols10

HOŞGELDİN ZİYARETÇİ, SENDE ENEMY*ONE FORUMUN KEYFİNE VARMAK İSTİYORSAN ÜYE OL VE ARAMIZA KATIL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...E*O Forum...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

komik fıkralar

3 posters
YazarMesaj
CémRé~
Deneme Koordinatör
Deneme Koordinatör
CémRé~

Uyarıları Uyarıları : UyarıYok
Ruh Halin Ruh Halin : aşık
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 215
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/03/10
Yaş Yaş : 25
Nerden Nerden : izmir /buca
Altın Paketi Altın Paketi : PaketYok
Ödülleri Ödülleri : EnUyumluÜye

komik fıkralar Empty
MesajKonu: komik fıkralar   komik fıkralar Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 6:29 pm

Farz ve Sünnet
Nasretdin Hoca’nın evine bir gün üç molla misafirliğe gelir..3ü de birbirinden oburdur..Hoca ne yemek çıkarırsa silip süpürürler..O kadar ki sahanlarda yemek bitince, bunu da “sünnettir” diye ekmekle iyice sıyırırlar..Bu sirada odaya Hoca’nın oğlu girer. Mollalar Hoca’yı memnun etmek için: – “Aman ne güzel çocuk. Adı ne bunun?” diye sorarlar. Hoca: – “Adı Farzdır”, der. Mollalar şaşırıp birbirlerine bakarlar: – “Bu ne biçim isim Hoca Efendi?” derler. “Şimdiye kadar böyle bir isim hiç duymamıştık.” Hoca hemen taşı gediğine koyar: – “Ya sünnet diyeyim de onu da mı yiyesiniz?”

Hava Bozmaya BaşladıAdamın biri bayağı günah işlemiş.Bir papaza günah çıkartmaya gitmiş. “Papaz efendi ben çok günah işledim. Mesela dün komşunun küçük kızı geldi. Yağmur yağdı şimşek çaktı ben bir günah işledim.” “Allah affeder oğlum”.. “Önceki gün de büyük kızı geldi. Yağmur yağdı şimşek çaktı ben bir günah işledim.” “Allah affeder oğlum”.. “Daha önceki gün de komşumun karısı geldi. Yağmur yağdı şimşek çaktı ben bir günah işledim.” Tamam oğlum Allah affeder affeder de, sen yavaş yavaş gitsen. Hava da bozmaya başladı zaten.

Ekmeksiz Bal
Nasreddin Hoca bir cimri tanıdığının evine gittiğinde tanıdığı ona bayat ekmek ile bir tabak bal ikram etmiş. Nasreddin Hoca, bayat ekmeği dişi kesmeyince sinirinden balı kaşıkla yemeye başlamış. Ev sahibinin gözü yerinden oynamış: – “Aman efendim, bal ekmekle yenmez ise, insanin içini sıyırır”, demiş. Nasreddin Hoca hiç ses çıkarmadan balı bitirmiş ve: – “Kimin içinin sıyrıldığını Allah biliyor”, demiş.

Dağ Yürümezse Abdal Yürür
Nasreddin Hocaya yapılan sataşmalar tükenip bitmez. Akşehirliler bir gün Hoca’ya takılır ve sorarlar: – “Hocam senin evliyalar katında ulu bir kişi olduğun söylenir aslı var mıdır?” Hoca’nın böyle bir iddiası elbette yoktur ama bir kere soruldu ya cevaplar: – “Her halde öyle olmalı.” – “Böyle kişiler zaman zaman mucizeler göstererek bu özelliklerini herkese kanıtlar. Hoca madem kabullendin göster bir mucize de görelim!” Hoca: – “Pekala şimdi size bir numara yapalım” der.. Karşısında durmakta olan çınar ağacına; – “Ey ulu çınar çabuk yanıma gel!” der. Tabii ne gelen ağaç var ne giden. Hoca yürümeye başlar ağacın yanına varır. Akşehirliler: – “Ne oldu Hoca ağacı getiremedin, kendin oraya gittin!” diye gülünce Hoca: – “Bizde kibir yoktur, dağ yürümezse abdal yürür”, der..

Müdür Hangimiz Olacak
Bir gün iç organlar toplantı yapıp aralarında müdür seçmeye çalışıyorlarmış..Böbrek ben müdür olcam diye tutturmuş ama seçmemişler..Böbrek de işlevlerini durdurmuş bütün organlar böbrek çalışmadığı için sorun yaşamışlar ve mecburen onu müdür seçmişler..Aradan bir süre geçtikten sonra kalp ben müdür olacam demiş ben durursam hiçbirinizin bi anlamı kalmaz demiş..Mecburen kalbi müdür yapmışlar..Ayda bir biri çıkıp ben olcam diyomuş ve herkes o organı mecburen seçiyomuş..Günlerden bir gün Döt ben müdür olcam demiş..Herkes gülmüş sen dötsün müdür falan yapmayız seni demiş..Döt kendini bi sıkmış 2-3 gün boyunca..Bütün organlar döt kendini sıktığı için yavaş yavaş zehirlenmeye başlamışlar..En sonunda toplantı yapıp mecburen Dötü müdür yapmışlar..O gün bu gündür bütün dötler müdür seçilmiş.. :p

Balgam ( İğrenç Fıkra )
5 çocuk aralarında anlaşmışlar balgamımızla bu camı kim kırabilir diye iddaya girmişler.1.tükürmüş kıramamış ikinci birincinin balgamınıda yalayıp kendi balgamına eklemiş o da tükürmüş başarılı olamamış 3.de 2.nin attını yalayıp kendi balgamı ile birleştırmiş tükürmüş ama oda kıramamış en sonuncu üçününde balgamını ağzına almış kendininkinide katmış ağzı kapanmıyormuş.Diğer çocuklar evin sahibini görüp kaçmışlar adam çocuğu görüp sormuş ÇOCUK YUTKUNARAK:HİÇ AMCA demiş

Mumla İdare Ediyoruz
Modern bir hapishaneyi gezen gazeteci çığlıkların geldiği bir odanın önünde durdu: “bu çığlık da ne?”…
hapishane yetkilisi:
“burası elektirikli sandalye odası.
bir zenciyi idam ediyoruz.”
-peki niye çığlık atıyor
-eletirikler kesildide mumla idare ediyoruz

İyi ve Kötü Haber
Adam bir gün eve gelir adam ev halkına şöyle der :
size bir iyi bi kötü haberim var
ev halkı ilk önce iyi haberi dinlemek ister adam patronum maaşımı 1 milyardan 3 milyar yaptı der ev halkı sevinçten havalara uçar şarkılar söylerler sıra kötü habere gelir adam ürkek bir ifadeyle :
işten atıldım…

Camcı Beaa
Kadının evinde cam kırılmıştı. Camcıyı aradı ve sipariş verdi. Yarım saat sonra zil çaldı. Kadın megafondan seslendi:
- Kim o?
- Camcı bea..
Kadın kapıyı açtı ve camın takılacağı yeri gösterdi. Beş dakika sonra yine zil çaldı.
- Kim o?
- Camcı bea..
- Yanlışlık var. Az önce bir camcı gelmişti.
- Düştük bea..

Issız Ada ( Temel Fıkrası )
birgün Temel , bir Amerikalı ve bir Fransız ıssız bir adaya düşerler . Uzunca bir süre orada yaşam kalım savaşı verirler . Günlerden birgün iyi huylu bir deniz perisi gelip onlara hepiniz benden birer dilek dileyin der . Amerikalı vatanına dönmek ister ve peri sayesinde döner . Fransızda aynı dilekte bulunur , o da gider . Sıra Temele gelmiştir . Biraz düşünür ve ha pen purda tek başuma ne edeyum canım sıkılır şu gönderdiğin uşakları geri getir der …

Bir Öpücük
Genç kız dükkana girer ve sırnaşık tezgahtara sorar ; şu kurdelanın metresi kaça ? Sırnaşık tezgahtar yılışarak cevaplar bir öpücük tatlı bayan . Genç kız o zaman 10 metre alayım der . Sırnaşık tezgahtar heyecanlanarak hızlı hızlı sarar kurdelayı teslim eder ve kızın yüzüne bakmaya başlar . Genç kız teşekkür ederim der ve arkasında duran yaşlı bayanı işaret ederek hesabı babaannem ödeyecek der …

Kiminle Konuşuyor
Bankaya yeni bir memur atanır . Genç memura bir masa verilir ve görev yerinin orası olduğu söylenir . Genç masasına oturur ama masada ne kalem ne kağıt ne bilgisayar birşey yoktur . Kendisiyle alay edildiğini düşünerek hemen hemen telefona sarılır ve bankanın dahili numaralarının kayıtlı olduğu rehberden depo memurluğunu arar . Telefonda karşısına çıkan adama başlar bağırmaya , ne Allah’ın cezası heriflersiniz be masamda bir kalem bile yok ne işe yararsınız siz diye ağzına geleni sayar . Susunca telefonun diğer ucundaki kişi gayet sakin bir şekilde siz kiminle görüştüğünüzü biliyormusunuz der . Genç hayır kiminle diye alaycı bir şekilde yanıtlar . Ben bu bankanın müdürüyüm der karşıdaki ses . Genç yutkunur kısık bir sesle peki siz kiminle görüştüğünüzü biliyormusunuz efendim der . Hayır bilmiyorum der banka müdürü . Bunun üzerine genç , ohh çok şükür der ve telefonu kapatır …
Admin™
Yöneticiler
Yöneticiler
Admin™

Uyarıları Uyarıları : UyarıYok
Ruh Halin Ruh Halin : sinirli
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3479
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/03/10
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : Dünyadan
Altın Paketi Altın Paketi : GoldBarPaketi
Ödülleri Ödülleri : ForumKupası

komik fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: komik fıkralar   komik fıkralar Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 8:09 pm

güzel paylaşım teşekkürler.
http://enemy-one.yetkinforum.com
corpse_bride
Üye
Üye
corpse_bride

Uyarıları Uyarıları : 1.Uyarısı
Ruh Halin Ruh Halin : küstah
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1001
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/03/10
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : Türkiye*den
Altın Paketi Altın Paketi : PaketYok
Ödülleri Ödülleri : EnKatılımcıÜye

komik fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: komik fıkralar   komik fıkralar Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 8:14 pm

sonuncsu sperrrrr =D

komik fıkralar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sesli Fıkralar
» Merhaba arkadaşlaR
» Komik İsimler
» Komik Fotoğraflar
» Komik Sözler