Enemy One Online Forum Komunitesi
Beyaz Kirlenmeye, Siyah Suçlanmaya Mahkumdur / 1. Bölüm Uyeols10

HOŞGELDİN ZİYARETÇİ, SENDE ENEMY*ONE FORUMUN KEYFİNE VARMAK İSTİYORSAN ÜYE OL VE ARAMIZA KATIL
Beyaz Kirlenmeye, Siyah Suçlanmaya Mahkumdur / 1. Bölüm Uyeols10

HOŞGELDİN ZİYARETÇİ, SENDE ENEMY*ONE FORUMUN KEYFİNE VARMAK İSTİYORSAN ÜYE OL VE ARAMIZA KATIL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...E*O Forum...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Beyaz Kirlenmeye, Siyah Suçlanmaya Mahkumdur / 1. Bölüm

2 posters
YazarMesaj
๑ρrèŧŧγ Ðέώϊ|๑
Süper Moderatör
Süper Moderatör
๑ρrèŧŧγ Ðέώϊ|๑

Uyarıları Uyarıları : UyarıYok
Ruh Halin Ruh Halin : aşık
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2656
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 05/03/10
Yaş Yaş : 28
Nerden Nerden : Cadılar Bayramından
Altın Paketi Altın Paketi : PaketYok
Ödülleri Ödülleri : EnÇokKonusuOlanÜye

Beyaz Kirlenmeye, Siyah Suçlanmaya Mahkumdur / 1. Bölüm Empty
MesajKonu: Beyaz Kirlenmeye, Siyah Suçlanmaya Mahkumdur / 1. Bölüm   Beyaz Kirlenmeye, Siyah Suçlanmaya Mahkumdur / 1. Bölüm Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 9:55 am

Spoiler:

arkadaşlar ilk bölüm olduğu için betimlemeler daha çoğunlukta.ve bu
bölümde btün karakterler girmeyecek.emre daha sonradan girecek

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

“Her şey yalan tıpkı gözyaşların gibi”

“Yalandan ibaret bütün hareketleri kısaca benliği”

1.BÖLÜM

Gecenin karanlığında kaybolmuştum.yıldızları seyrediyordum.alıştığım gibi yalnızdım.ve defterime geri döndüm.her zamanki gibi kimseni bilmediği defterime bir şeyler yazıyordum.aslında kafamda kurduğum kişileri yaşatıyordum o defterde.masum bir aşkı temsil ediyordu.uykum gelmişti artık yarın okul vardı zaten.son kelimelerimi de yazdım.

“seni seviyorum” dedi genç adam.kadın durdu ne diyeceğini bilemedi bir an.utanmıştı biraz.sonra fark etti bir şey demesi gerektiğini.
“yıldızlar”
“ne olmuş yıldızlara” diye merak etti şaşkın adam.
“yıldızlar kadar mükemmellikle seni seviyorum”
Gülümsedi o zaman.ve dudakları kavuştu birbirlerine.

Ve gülümsedim.acaba ben ne zaman yaşayacaktım böyle şeyleri.sonra utandım kendimden böyle utanç verici şeyler düşündüğüm için.ben böyle şeyler yaşamayacaktım önemli olan derslerdi.hiç bir şeye bulaşmadan okulumu bitirmek istiyordum.armina unutma beladan uzak duracaksın diye kendimi tembihlemeden bırakamadım.

Yatağıma uzandığımda uykuya anında geçebilecek gibiydim.uyumayı çok seven biri değildim ama uyumak istiyordum ve bir daha asla uyanmamak.normalde bu kadar olumsuz bir kız değilim.arkadaşlarım hep bana olumlu pozitif der.aslında herkes bana masum diyor.ben masum olamam ki.veya masum olduğuma inanmak gelmiyor içimden.bu kadar masum olabilir miydim?aslında korkuyordum çünkü değişeceğimi hissediyorum.belki de değişmek istiyorum.

Saat alarmına bir kez daha baktım saat yediye kuruluydu.erken kalkmayı seviyordum.cansuyla duru asla erken kalkamaz.ve farkında olmadan kendimi uykunun ellerine vermişim.

Alarm zar zor kapattım.sabahları alarm sesini seviyordum ama ne biliyim uyanmak zor geliyordu insana.gözüm henüz açamadan aynama doğru yürüdüm.gözlerimi açtığımda her zamanki gibi bir kahkaha koy verdim.her sabah halim komedi oluyordu.

Hemen okul kıyafetimi giyindim.hazırlanmam kısa ve öz oluyordu her zaman.çünkü ben diğer kızlar gibi bir saat süslenmiyorum okula öğrenci gibi giden bir tipim.onun için erkekler ve çoğu kız beni çirkin olarak nitelendiriyor.aslında bana göre de çirkinim.ama ölen annemin sözleri bunun tam tersini söylüyordu “hiçbir kız çirkin olamayacak kadar güzeldir” diyordu ah annecim seni çok özledim.

Ağlayacağımı hissedince hemen aşağı kata indim.babam her zamanki gibi erkenden çıkmıştı.babamla hayatta anlaşamazdık zaten hayatta kızının olduğunu bile bildiğinden emin değilim.

Evden hemencecik çıktım.üzerimde her zamanki gibi geniş bir gömlek, diz kapaklarımdaki eteğim, mavi gözlerimi kapatan gözlüklerim(kocaman), ve bakımsız saçlarım.ama ben bu halile mutluyum.

Ben bunları konuşuyorken okulun kapısına kadar geldiğimi fark ettim.bu gün duruyla Cansu beni almaya gelmediler en azından gelecekleri zaman mesaj atıyorlardı.demek ki bu günde uyuya kaldılar.bu alıştığım bir durum olduğu için kapıda beklemeye başladım.gelen geçen bana bakıyordu.ne var yani bakmak zorundalar mı ?ve arkamda bir çığlık kopunca kardeşlerimin geldiğini anladım.

Cansu:can parem ya yine uyuya kaldık
Armina:fark ettim.ya alarm diye bir icat var ama sizin orada var mı?
Duru:çok birmiş ufaklık
Cansu:ya duru bize ufaklık deme bir yaş büyüksün sadece.
Armina:aynen ya ufak değiliz biz bunu böyle bil
Duru:amanda aman tamam ya küsmeyin bak gıdıklayacağım yoksa.
Cansu:şey o zaman işler değişir ben şahsen burada rezil olmak istemiyorum sen istiyor musun armina?
Armina:ımmm bende istediğimi sanmıyorum sınıfa çıksak mı ?
Cansu:of armina yine inekliğin tuttu.
Armina:senin gibi tembel olmaktan iyidir arkadaşım.
Duru:atışmayın yine en iyisi yürüyün.

X:kızlar duydunuz mu okula bu gün biri gelmiş.kayıt yaptırmış.

Kim geldi ki acaba bizim okula.normalde hangi akıllı bizim okula kayıt yaptırmaya gelir ki bildiğin “GİMİŞDERE” lisesi burası.

Y:ee doğal bir şey.ne demek istedin anlamadım?
X:erkeklermiş ama hepside çok tatlıymış.

Aman ya konuştukları konuya bak.kimseyi küçük görmek istemem ama tiplerinden belli.ya ama içimdeki merak duygularını bir türlü susturamıyorum.ya dedikleri kadar var mı acaba?aman sana ne ya armina salla.

Z:hadi ya yapma kayıt yaptırmışlar değil mi?
Y:lütfen yaptırmışlar de!
X:evet ya bizim okuldalar artık
Y:eee ne zaman geleceklermiş okula
X:bilmiyorum en kısa zamanda ama artık bizim okul eskisi gibi olmayacak eminim

Acaba neler değişecek okulda.büyük ihtimal bütün kızlar onlara asılacak ki kesinlikle biliyorum bizim kızlarda asılacak.of onları nasıl koruyacağım ben.çocuklar acaba kime bakacak.bana bakacak halleri yok .bir gün beni de sevebilecek bir erkek çıkar mı sence armina.babam bile beni sevmiyorken niye başka erkekler sevsin ki.erkeklerden nefret ediyorum.

Cansu:bu muhabbet ney ya?
Duru:ay cidden yakışıklı çocuklar mı acaba?
Armina:kızlar bakmayın bunlara boş boş dedikodu ediyorlar hem bize ne ki
Duru:kızım ya çocuk diyoruz yakışıklı hem de
Cansu:valla bunun kalbi var mı yok mu merak etmeye başladım
Armina:kalbim var tamam mı ama ben en azından sizin gibi boş durmuyorum.önemli şeylerle uğraşıyorum.aşk bela demektir.mümkünse ben belasız yaşayım.

Sinirlenmiştim.cansu kalbimi gerçekten kırmıştı.ben acaba haksız mıyım.onun kalbini kırmamak adına alttan almam gerektiğini hissettim.onu kıramazdım.

Armina:neyse ben kahvaltı etmemiştim de ondan sinirliyim yani sana sinirlenmedim.özür dilerim.ben kantine gitsem iyi olur sınıfta konuşuruz.

Yanıtını beklemeden hemen kantine yürümeye başladım.her şey normal gibiydi.aynı bizim okuldu.basketbol oynayan, dedikodu yapan, futbol oynayan.kantine gidene kadar yeni kayıt yaptıran çocukları konuşuyorlardı.bıkmıştım ya bu çocuklardan.zaten cansuyla neredeyse onlar yüzünden kavga edecektik.kantine girdiğimde de aynı mevzu sürünce sinirlendim gerçekten.ne yapmam gerektiğini bilmiyordum.

Ş,imdi yeter diye bağırıldım ama bu insanların ne suçu var.en iyisi sinirimi içime gömmek.bir tane kahve aldım.sabahları kahve içmeden kendime gelemiyorum.tam yerime oturacaktım ki birisine çarptım.hay ben böyle işin tam sırasıydı yani.zaten sinirliyim.karşımdaki de sert çıkınca

X:önüne baksana be!
http://selenagomezfan.hareketforum.org/
Admin™
Yöneticiler
Yöneticiler
Admin™

Ruh Halin Ruh Halin : sinirli
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3479
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/03/10
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : Dünyadan
Altın Paketi Altın Paketi : GoldBarPaketi
Ödülleri Ödülleri : ForumKupası

MesajKonu: Geri: Beyaz Kirlenmeye, Siyah Suçlanmaya Mahkumdur / 1. Bölüm   Beyaz Kirlenmeye, Siyah Suçlanmaya Mahkumdur / 1. Bölüm Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 10:08 am

güzelll.
http://enemy-one.yetkinforum.com
๑ρrèŧŧγ Ðέώϊ|๑
Süper Moderatör
Süper Moderatör
๑ρrèŧŧγ Ðέώϊ|๑

Ruh Halin Ruh Halin : aşık
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2656
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 05/03/10
Yaş Yaş : 28
Nerden Nerden : Cadılar Bayramından
Altın Paketi Altın Paketi : PaketYok
Ödülleri Ödülleri : EnÇokKonusuOlanÜye

MesajKonu: Geri: Beyaz Kirlenmeye, Siyah Suçlanmaya Mahkumdur / 1. Bölüm   Beyaz Kirlenmeye, Siyah Suçlanmaya Mahkumdur / 1. Bölüm Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 10:10 am

her yerde klasikleşmiş olan çarpışma sahnesi olmasaymış daha güzel olurmuş ama bence de güzell
http://selenagomezfan.hareketforum.org/

Beyaz Kirlenmeye, Siyah Suçlanmaya Mahkumdur / 1. Bölüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beyaz Kirlenmeye, Siyah Suçlanmaya Mahkumdur / Tanıtım
» Siyah Çocuğun Beyaz Çocuğa Şiiri (Irkçılığa Hyır)
» Buket Uzuner-Uzun Beyaz Bulut Gelibolu
» Bölüm Kuralları
» Asayiş -bölüm 13-