Enemy One Online Forum Komunitesi
Ben Efsaneyim Uyeols10

HOŞGELDİN ZİYARETÇİ, SENDE ENEMY*ONE FORUMUN KEYFİNE VARMAK İSTİYORSAN ÜYE OL VE ARAMIZA KATIL
Ben Efsaneyim Uyeols10

HOŞGELDİN ZİYARETÇİ, SENDE ENEMY*ONE FORUMUN KEYFİNE VARMAK İSTİYORSAN ÜYE OL VE ARAMIZA KATIL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...E*O Forum...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ben Efsaneyim

3 posters
YazarMesaj
AyumiyO
Yöneticiler
Yöneticiler
AyumiyO

Uyarıları Uyarıları : UyarıYok
Ruh Halin Ruh Halin : agresif
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 997
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 05/03/10
Yaş Yaş : 28
Nerden Nerden : evden
Altın Paketi Altın Paketi : GoldBarPaketi
Ödülleri Ödülleri : ForumKupası

Ben Efsaneyim Empty
MesajKonu: Ben Efsaneyim   Ben Efsaneyim Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 11:43 am

“Benim adım Robert Neville. New York şehrinde hayatta kalan biriyim. Sesimi duyan biri varsa…herhangi biri. Lütfen. Yalnız değilsin”.

Robert Neville çok başarılı bir bilim adamıdır, ama o bile tedavi edilemeyen, insan yapımı o korkunç virüsü kontrol altına alamamıştır. Her nasılsa virüse bağışıklık gösteren Neville, New York şehrinden, hatta belki dünyadan arta kalan yerde, hayatta kalmış tek insandır. Neville üç yıl boyunca inancını yitirmeden her gün telsiz mesajı göndererek, umutsuz bir şekilde, hayatta kalmış başka insanlar bulmaya çalışır. Ama yalnız değildir.

Herhangi bir canlıya rastlayamayan Neville aslında yalnız değildir ve her hareketi izlenmektedir.Savaştan sağ kurtulan mutantlar Neville'in ölümcül bir hataya düşmesini beklemektedirler.

Belki de insanoğlunun son ve en iyi umudu olan Neville’i ayakta tutan tek şey kendine düşen görevi yerine getirme arzusudur: Kendi kanını kullanarak virüsün etkilerini tersine çevirecek bir tedavi bulmak. Ama karşısındakilere karşı sayıca çok olduğunu bilmektedir...Ve zamanı da hızla tükenmektedir.Ve tuzağına düşen bir mutantı

filmi izleminizi kesinlikle tavsiye ederimm çokk güzeell bir fillmmmm video olarak bunu bulabildimmoda filminn başıı oluuoo =(
sedef
Koordinatör
Koordinatör
sedef

Ruh Halin Ruh Halin : mutlus
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 492
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/05/10
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : istanbul
Altın Paketi Altın Paketi : PaketYok
Ödülleri Ödülleri : NormalÜye

Ben Efsaneyim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Efsaneyim   Ben Efsaneyim Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 12:22 pm

Smile
Admin™
Yöneticiler
Yöneticiler
Admin™

Ruh Halin Ruh Halin : sinirli
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3479
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/03/10
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : Dünyadan
Altın Paketi Altın Paketi : GoldBarPaketi
Ödülleri Ödülleri : ForumKupası

Ben Efsaneyim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Efsaneyim   Ben Efsaneyim Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 9:42 pm

izlemiştim bu filmi fakat başı sıkıcı yaa
http://enemy-one.yetkinforum.com

Ben Efsaneyim
1 sayfadaki 1 sayfası